Tinder – Aplikace na Google Play

3.9 (90%) 35 votes

Tinder® je nejpopulárnější seznamovací aplikace na světě, která dosud propojila 30 miliard párů. Ber nás jako svého nejspolehlivějšího parťáka. Ať se vydáš kamkoliv, budeme tam s tebou. Pokud jsi na Tinderu proto, aby ses setkal. Jsme nazýváni «nejžhavější aplikací na světě» a má a svůj důvod: díky nám proběhne 26 milionů propojení denně. Cólico seznamovacích aplikací tohle může říct?

Propoj se. Chatuj. Jdi na rande. Použití Tinderu je snadné a zábavné. Dej někomu lajk prostřednictvím hodnotící funkce Swipe Right ™ nebo použij Swipe Left ™, pokud tě protějšek nezaujme. Pokud se líbíte navzájem, máte propojení! Vymysleli jsme funkci oboustranného propojení, takže se dva lidé mohou propojit jen tehdy, když existuje společný zájem. Žádný stres. Žádná odmítnutí. Stačí se proklikat profily, které tě zajímají, popovídat si en línea se svými propojeními – un teléfono de pak odložit, potkat se v reálném světě a začít něco nového.

OK, pojďme na zu. Un pamatuj – pokud máš pochyby, přejeď prstem doprava. Věř nám ​​- čím víc možností máš, tím lepší život budeš mít.

Vítej na Tinder – v největší a nejžhavější komunitě single lidí na světě. Nestyď se a přidej se.

VÍCE FUNKCÍ? A CADA MÁS

Upgraduj na Tinder Plus® a získej prémiové funkce jako třeba neomezený počet lajků, takže můžeš hodnotit kladně, co hrdlo ráčí budeš na 30 minut top profil ve své localitě, a konečně dajateš dépí.

ZÍSKEJTE ZLATÁ VYLEPŠENÍ

Upgraduj na Tinder Gold ™ pro prvotřídní hodnotící zážitek: pasaporte, devolución, neomezený počet lajků, pět Super lajků denně, cada impulso měsíčně a rozsáhlejší správa tvého profilu. Ale bacha – je toho ještě víc! Ušetři čas a místo bezcílného hledání využij funkci «Líbíš se». Díky ní uvidíš, kdo ti dal svůj lajk, ještě předtím, než začneš hledat. Acerca del funkci jako svého osobního asistenta, který je dostupný 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu a který ti přihraje všechna slibná propojení. Takže se teď v klidu usaď, dej si něco dobrého k pití a prohlížej si profily, jak je libo. Dej sbohem únavnému hodnocení. Přivítej #GoldLife.

———————————–

Haga clic aquí para obtener Tinder Plus, además de Tinder Gold, platé proběhne v rámci tvého účtu na Google Play. Platby za prodloužení budou poté strhávány z tvého účtu 24 hodin před koncem aktuálního zúčtovacího období. Funkci automatického prodloužení můžeš kdykoliv vypnout v nastavení Play Store. Aktuální cena předplatného Tinder Plus contiene 9.99 dolarech za měsíc s tím, že k dispozici jsou balíčky na everyone měsíc, šest měsíců a dvanáct měsíců. Aktuální cena předplatného Tinder Gold začíná na 14.99 dolarech za měsíc s tím, že k dispozici jsou balíčky na everyone měsíc, šest měsíců a dvanáct měsíců. Ceny jsou uvedeny v amerických dolarech a mohou se lišit v závislosti na tom, v jaké zemi se nacházíš. Ceny se mohou změnit bez předchozího upozornění. Zrušení stávajícího předplatného není v průběhu probíhajícího předplaceného období možné. I když si nepředplatíš Tinder Plus či Tinder Gold, můžeš stále využívat Tinder. Dependiendo de Zdarma.

Bueno, všech fotkách jsou modelové / modelky. Fotky slouží k ilustrativním účelům.

Soukromí: https://www.gotinder.com/privacy
Podmínky: https://www.gotinder.com/terms

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *