Yesca en línea en línea

Tinder Online
4 (71%) 34 votes

Mobilne dopasowywanie w najlepszym wydaniu na pulpicie

Yesca para mobilna aplikacja randkowa, która sprawia, poe poznawanie nowych ludzi bromeando jersear jak przesuwanie palcem w lewo lub w prawo. Zaimportuj swój profil na Facebooku i niech rozpocznie się mecz!

Skanuj, Przesuwaj, Dopasowuj

Główny ekran Tindera skanuje Twoją localizację dla ludzi w odległości od 1 do 100 mil. Po zapełnieniu listy możesz przesuwać i «polubić» lub «nie lubić» kogoś, przesuwając palcem w prawo lub x. Jedyny problema? Jeśli przeskakujesz za szybko i przypadkowo przesuwasz «nunca» haga kogoś, kogo chcesz przesunąć «tak», nunca ma możliwości odzyskania tego dopasowania.

Stuknięcie w czyjeś zdjęcie pozwala przewijać pozostałe zdjęcia, una także udostępnia informacje o wspólnych znajomych lub wspólnych zainteresowaniach na Facebooku.

Jeśli przesuniesz tak, druga osoba też to zrobi, dostaniesz powiadomienie, ta ta osoba zostanie dodana do Twoich meczów Tinder, abyś mógł je przesłać, jeśli sobie tego życzysz. Najlepsze bromea jednak, jee jeśli przesuniesz tak, una droga osoba nunca zamachnie, nigdy się nunca dowie. Więc odsuń!

Blisko, czy daleko

Rozpoczęcie pracy z Tinder Broma naprawdę łatwe. Po prostu zaloguj się za pomocą konta Facebook, aplikacja automatycznie zaimportuje do 6 obrazów profilu. Możesz zmienić, które zdjęcia mają być wyświetlane, ale tylko do innych zdjęć z Twojego konta na Facebooku Tutaj możesz także zmienić ustawienia Tindera, w tym maksymalną odległośeeowowowowowowowowowowowowowowowowow

Ikona czatu w prawym górnym rogu ekranu umożliwia dostęp do meczów i czatów. Od czasu do czasu wystąpiły opóźnienia w otrzymywaniu wiadomości.

Kolejną ciekawostką były zaległości ludzi, których dostałbym podczas podróży. Byłem 4000 mil stąd, aplikacja «skanowała moją localizację», ale potencjalne mecze Tindera z mojej poprzedniej localizacji wciąż pojawiały się.

Mobilny mecz tworzący niebo

Nunca mogę wiele powiedzieć o jakości ludzi, których spotkasz, ale Zunder robi wszystko, aby ułatwić proces poznawania nowych ludzi. Możesz nie znaleźć miłości swojego życia, ale koncepcja aplikacji broma genialna, una broma wykonanie doskonałe: znaleźć prawdziwych ludzi, blisko, którzy chcą się spotkać, bez sobooiaziez zoobo naboo zoozboz zoobo osoba, którą lubisz, bromeando tym, za kogo się podaje. No rozpocznie się przesuwanie!

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *