Yesca seznamka – zdarma pro všechny

4.6 (82%) 27 votes

Tinder. Skvělá mobilní aplikace sloužící k seznamování. Získala si přízeň několika milionů lidí po celém světě a nyní se dostala až sem k nám do České Republiky. Češi jí postupně objevují a začínají používat. Každý den poslouží několika tisícům lidí k tomu, aby potkali možná svou budoucí lásku. My jsme se rozhodli, že založíme tyto stránky, kde Vám s informacemi ohledně aplikace a samotným použitím Tindru rádi poradíme.Než si však povíme něco málo o tom jak aplikace

Aplikace byla vyvíjena sedmičlenným týmem – Seanem Radem, Whitney Wolfovou, Jonathanem Badeenem, Christopherem Gulczynskym, Joem Munozkem y Justinem Mateenem. Poprvé byla veřejně představena na Jiho-kalifornské státní univerzitě v roce 2012.

Yesca – mobilní seznamka

Jak jsme již v úvodu naznačili, jedná se o mobilní seznamku. V posledních dnech má denně aktivních více než 25 millionů uživatelů a toto číslo neustále roste. Celkový počet uživatelů se pak odhaduje někde mezi 70 a 80 miliony.

Základní funkcí je snadné seznamování založené na geolokaci. Stačí si tedy nastavit požadované parametry (vzdálenost, věk a pohlaví) Vašeho vysněného protějšku a můžete se pustit do hledání. Pokud se Vám uživatel líbí, tak klikněte na zelené srdíčko – v opačném případě na křížek. Dojde-li ke shodě u Vás a hodnoceného uživatele, získáváte možnost dotyčného kontaktovat. Jednoduché, moderní a hlavně účinné. An n se nedivíme, že aplikace Soutěž serveru TechCrunch vyhrála.

Mnozí se domnívají, že se jedná o krátkodobý trend, ale to se říkalo i u Instagramu a Snapchatu a žádná stagnace u nich není. Uživatelé jsou speakojení a nadále aplikace používají.

Kde se zaregistruji?

Jak jsme již psali výše. Tinder per mobilní aplikace dostupná především en iOS, Androidu a Windows Mobile. Bueno stolním počítači si tinder tedy nespustíte. Musíte si stáhnout aplikaci v některém z obchodů s aplikacemi a postupovat dle návodu – vice zde.

Tak to by tak pro začátek bylo všechno. Seznamku v současné době testujeme. ČLánek budeme postupně updizovat. V případě dotazů využijte naší sekci – otázky a odpovědi.

Rady od odborníků, jak zaujmout druhou polovičku na Tindru

Mrkněte na níže přiložené video, ve kterém se dozvíte jak zaujmout druhého! Jak zjistíte, je důležité se především lišit.

Takže teď jste se vším obeznámeni a hurá do seznamování!

STAHUJTE APLIKACI DO SVÉHO MOBILNÍHO ZAŘÍZENÍ

Snímek obrazovky 20.02.2016 v 15.07.14
Snímek obrazovky 20.02.2016 v 15.07.15

Skladba uživatelů na tinderu
Skladba uživatelů na Tinderu

Skladba uživatelů na Tinderu

Co je na Tindru nového?

Do této sekce budeme pro každýho rok přidávat novinky, které se na Tinderu objeví

Rok 2017

V březnu tinder spustil dlouho plánovanou platformu tinder en línea. Jedná se o deskopovou verzi mobilní aplikace -> nově se tak na seznamku dostanete i ze svého počítače. Původně byla tato verze určená pouze pro Argentinu, Brazílii, Kolumbii, Indonésii, Itálii, México, Filipíny a Švédsko. Neobsahovala některé známé funkce z mobilní aplikace jako je Super como nebo Tinder Boost. Globálně pak byla deskopová verze spuštěna v září téhož roku.

Tento rok byla také představeno nové prémiové členství Tinder Gold. Per předplatitele přináší ty nejexkluzivnější výhody:

  • lepší nastavení profilu
  • 1x Boost za měsíc
  • 5x super como za den
  • neomezené množství gusta
  • Funkci rewind (vrátit se zpět)
  • pasaporte

Co zatím přinesl rok 2018?

Tinder má v současné době přes 3.7 millonesů předplatitelů -> jedná se o nárůst o 81 oproti minulému roku.

«alt =» «/>

Deja un comentario

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *